Menu

Kasyno gry

Popularne automaty do gier

Texas Holdem Poker

Najpopularniejsza odmiana pokera to texas holdem poker. Do gry jak w jego popularnym bracie potrzebna jest talia pięćdziesięciu dwóch kart. W grze uczestniczy od dwóch do dziesięciu graczy. Każdy z nich dostaje od rozdającego po dwie karty oraz pięć kart wspólnych. Mają one swoje odpowiednie nazwy, pierwsza to flop, druga turn a ostatnia river. Gracze którzy siedzą przy krupierze wedle zasad gry muszą postawić zakład w ciemno. Dopiero wtedy rozpoczyna się właściwa rozgrywka, i inni gracze po zobaczeniu swoich kart stawiają zakłady.

Poker to najbogatsza gra. Posiadają ją wszystkie kasyna 

O tej odmianie pokera napisano wiele artykułów a nawet książek. Tematyka jest ściśle związana z matematycznymi strategiami w grze. W Las Vegas każdego roku odbywają się turnieje texas holdem poker. Telewizja pokazuje jego wielkie turnieje. Mówi się, że jest to najbardziej dynamiczna i agresywna, a zarazem najłatwiejsza odmiana pokera. Uczestnicy rozgrywek powinni być bardzo uważni ze względu na wspólne karty. Texas holdem zdobył wielkie grono swoich miłośników. Przy wspaniałej, ekscytującej rozrywce daje możliwości wygrania sporych sum pieniędzy.

Istnieje wiele odmian pokera, jedną z najprostszych i najczęściej grywalnych jest Texas Holdem. W zależności od ilości chętnych gra ta może mieć od dwóch do dziesięciu graczy. Ze zrozumiałych względów używa się w niej pełnej talii, złożonej z pięćdziesięciu dwóch kart.
W każdej grze należy wyznaczyć osobę, która wemie na siebie obowiązki rozdającego.

Texas holdem poker

POKER TEXAS HOLDEM ONLINE ZA DARMO

Dziś poker texas holdem online za darmo jest prawie we wszystkich portalach rozgrywkowych na świecie, gry-hazardowe-za-darmo.com zaprasza Cię do tej nieprzewidywalnej kolorowej gry.

Texas holdem gra dla odważnych, tak nazywają ją nie na próżno, ponieważ aby wygrać przy stole, musisz być odważny i trochę lekkomyślny, jak strażnik, przebiegły, jak łowca głów i mądry, jak Indianin. Czas sprawdzić się i zrozumieć: kim jesteś w tej walce?

Aby zagrać w pokera Texas Holdem, nie musisz dokonywać żadnych inwestycji na stronie ani wpłacać pieniędzy na depozyt. Ponieważ poker texas holdem online free to całkowicie darmowa gra! Po co czekać i odmawiać sobie przyjemności? W końcu otrzymasz:

  • Prawdziwych przeciwników z całego świata;
  • Oszałamiający i realistyczny design;
  • Niespodziewane powroty w grze i prezenty fortuny;
  • Niesamowite wygrane bez nieznośnych warunków.

Przy stole pokerowym czeka cię los, który może zmienić grę w nieoczekiwany sposób. Symulator gry poker Texas Holdem będzie Cię przyciągać przez długi czas, ta gra nie bez powodu ma tysiące fanów na całym świecie! Myśmy zebrali ich przy stole w gry-hazardowe-za-darmo, gdzie w uczciwej konfrontacji spotykają się dzielni ludzie i fani pokera online. Duch Dzikiego Zachodu pobudza krew i budzi się w poszukiwaczach przygód! Spotkaj się z nimi w grze w pokera Texas i zobacz, kto jest czegoś wart! Zwycięstwo nie czeka, gramy!
 

ZASADY STOŁOWEJ GRY TEXAS HOLDEM

Jest to klasyczna gra stołowa, która jest ulubioną wśród zwykłych graczy kasyn naziemnych, jak również graczy online. Celem gry jest pokonania krupiera lepszą ręką. Producentem tej gry jest Play`n Go i w pełni odpowiada grze w prawdziwym kasynie on line.

Niezależnie od twojej wiedzy, zawsze dobrze jest zaznajomić się z zasadami gry przed jej rozpoczęciem, i poznać najlepsze sposoby na wygraną.

  1. Aby postawić zakład, gracz musi wybrać żądany żeton, a następnie kliknąć w stół do gry w miejscu preferowane dla żetonu. Żeton zostanie dodany do całkowitego zakładu. Wszystkie zakłady muszą być postawione zgodne z limitami tabeli. Jeśli chcesz usunąć zakład ze stołu, po prostu wybierz żeton „X”, a następnie kliknij żeton, który chcesz usunąć. Wszystkie zakłady można usunąć, klikając „Clear all” (wyczyść wszystko).
  2. Gra rozgrywana jest jedną 52-kartową talią, a karty są tasowane po każdej rundzie. Krupier musi mieć parę 4 lub lepszą, aby mieć szansę na wygraną. Wszystkie pięć kart zostaną wykorzystane do ustalenia zwycięzcy. W przypadku, gdy gracz i krupier dzielą tę samą parę, wartości trzeciej, czwartej i piątej karty będą brane pod uwagę.
  3. W grze Texas Holdem każdy może wygrać zakład Ante lub dodatkowy zakład AA-Bonus. Po ustawieniu wszystkich zakładów gracz i krupier otrzymują dwie zakryte karty. Inne trzy karty są rozdawane na stole w sposób otwarty. Musisz zdecydować, pasować czy gracz dalej. Jeśli spasujesz – tracisz zakład Ante oraz opcjonalny zakład AA. Jednak jeżeli nie pasujesz, to zrobisz kolejny zakład, nazywa się on Call i jest równy dwukrotności twojego zakładu Ante. Jednak gdy dwie karty osobiste i trzy karty krupiera wspólnie dają rękę z parą asów lub lepszą, w takim wypadku gracz wygrywa zakład bonusowy AA zgodnie z tabelą wypłat. Ostatnie dwie karty są odkrywane wspólnie, a krupier odkrywa dwie zakryte karty. Najlepsza 5-kartowa ręka wygrywa.

PODSTAWOWE FUNKCJE GRY POKER TEXAS HOLDEM

Jeśli chodzi o wypłaty, wypłata za Twój zakład bonusowy AA będzie oparta na tabeli premii AA. Podobnie wypłata w zakładzie Ante będzie oparta na tabeli wypłat Ante. RTP w grze wynosi 97,84%.

Przyciski ustawień, dźwięku i pomocy znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu. Kliknij na “?” i zobacz pełną listę reguł.

Texas holdem poker online

Texas Holdem gra online to jedna z najbardziej ekscytujących gier stołowych na.

Zagraj za darmo bez rejestracji w wersji demo gry Texas Holdem Poker od Play`n Go.

Co wyróżnia Teksas poker w wersji Poker Live Pro?

Poker Live Pro jest inna niż pozostałe gry w pokera online. Gra oferuje emocjonujące rozgrywki zarówno Texas Hold’em Poker jak i Omaha na wielu poziomach stawek oraz w trybie turniejowym. Możliwość jednoczesnej gry aż na czterech stolikach jednocześnie wyróżnia Poker Live Pro spośród innych aplikacji tego typu. Gra Poker Live Pro posiada bazę miliona aktywnych graczy z całego świata, dzięki czemu bez względu na porę dołączenia do gry, natrafisz na toczącą się akcję przy każdym stoliku. W grze możesz współzawodniczyć z przyjaciółmi lub poznać nowych, próbując zdobyć miejsce w drużynie „Poker Live Team Pro”. Team Pro jest ekskluzywnym klubem najlepszych z graczy, którzy mogą poszczycić się wyjątkowymi wynikami w rankingach zwycięstw. Gracze Poker Live Pro mogą wejść do „Team Pro”, powiększając zasób wygranych żetonów oraz zwyciężając w organizowanych codziennie turniejach pokerowych. W sieci znajdziesz wiele gier w pokera, zarówno na pieniądze, jak i wirtualną walutę, ale żadna z nich nie wciąga tak, jak Poker Live Pro. W Poker Live Pro doświadczysz autentycznej przyjemności, jaką daje gra w pokera na pieniądze bez ponoszenia ryzyka i kosztów, co czyni tę grę najlepszym darmowym pokerem w sieci. Poważny poker dla poważnych graczy nie jest pustym sloganem, ale obietnicą doświadczenia realnych pokerowych emocji!

Go Back

Komentarze do tego postu zostały wyłączone.

Blog szukaj

Blog archiwum